Všetky novinky

Environmentálne zodpovedný výrobca

Spoločnosť Sylex získala environmentálny certifikát za úspešnú separáciu materiálov, ktoré používa. Ďalej sa budeme snažiť efektívne nakladať s vyprodukovaným odpadom.

Riešenia postavené na PM vláknach

Spoločnosť SYLEX rozširuje svoje aktivity o ponuku pasívnych prepojovacích riešení postavených primárne na PM PANDA vláknach a jedno vláknových konektoroch typu FC, LC, SC, MU dosahujúcich nízke vložené útlmy (IL) a vysoké hodnoty PER (Polarization Extincion Ratio)

Flexo Fan-Out

Flexo Fan-Out je ďalší spoľahlivý prechodový bod, ponúkaný firmou Sylex ktorý poskytuje priame rozvetvenie vonkajších alebo univerzálnych viacvláknových káblov. Tento robustný, továrensky vyrobený rozvetvovací bod s hliníkovým telom je schopný pojať 12 až 144 vlákien.

Fibre To The Antenna (FTTA)

Stále hľadáte spoľahlivé komponenty pre 5G siete? Ak potrebujete prepojiť „base band unit“ (BBU) s „remote radio head“ (RRH) cez optické vlákna, ste na správnom mieste. Riešenie FTTA od spoločnosti Sylex poskytuje kompletné vybavenie, ktoré vám umožní vybudovať bezpečnú optickú sieť medzi BBU a RRH montovanými na stĺpoch.

Aktívne nastavovanie opto-vláknových polí k fotonickým čipom

Spoločnosť SYLEX rozšírila svoje služby o aktívne nastavovanie opto-vláknových polí k fotonickým čipom. V kombinácii s multi-vláknovými optickými prepojkami vyrábanými spoločnosťou Sylex ponúkame zákazníkom kompletné riešenie optického prepojenia dosiek PCB s okolitou infraštruktúrou.

Practical guide to polarity selection

An ideal multifibre optical harness is expected to have perfect visual aspect of polished fibres, excellent end face geometry and exceptional optical parameters. The fourth essential criterion is the correct connection of the individual fibres within the erminated connectors.

IP MPO/MTP/LC výrobky

V súčasnosti SYLEX ponúka aj výrobky, ktoré spadajú do kategórie produktov odolávajúcich drsnému prostrediu. Tieto nové, robustné IP MPO / MTP a LC konektory ponúkajú našim zákazníkom ochranu proti vode, prachu a sú vhodné pre rôzne vonkajšie inštalácie.

VERTEX – HD 1U panelový systém

SYLEX vám ponúka 1U HD VERTEX modulárny panelový systém v kombinácii s rôznymi VERTEX modulmi: Plug & Play moduly pre priame prepojenie káblov ukončených MTP konektormi z chrbticovej siete a LC patch káblami.

Armorované patch káble

Ľahké a ohybné optické prepojky určené pre aplikácie v neštandardných a vonkajších prostrediach. Využitím špeciálneho dizajnu oceľovej trubice sú optické vlákna chránené pred vonkajšími vplyvmi a mechanickým stresom / namáhaním.

7th International Course on Geotechnical and Structural Monitoring

Date: 16 June 2021 at 19:45
Location: Rome, Italy
Participation: Exhibitor and presenter during NT.1 New Trends in Cotact monitoring
Attendants: Peter Lowy

Schedule your meeting with our colleagues and we look forward to seeing you during this event.