Všetky novinky

Armorované patch káble

Ľahké a ohybné optické prepojky určené pre aplikácie v neštandardných a vonkajších prostrediach. Využitím špeciálneho dizajnu oceľovej trubice sú optické vlákna chránené pred vonkajšími vplyvmi a mechanickým stresom / namáhaním.

7th International Course on Geotechnical and Structural Monitoring

Date: 16 June 2021 at 19:45
Location: Rome, Italy
Participation: Exhibitor and presenter during NT.1 New Trends in Cotact monitoring
Attendants: Peter Lowy

Schedule your meeting with our colleagues and we look forward to seeing you during this event.

On-board optics – How it is connected to the outside world

The fibers are getting closer and closer to the chipset. Bringing the data by light to the point where it is centrally processed is one of the main goals of architecture designers. What are the current possibilities for this? Which media types are available? What should one focus on when looking for interconnection solution? This article gives you the answers to these question,

Sylex vstupuje do konzorcia I4DI

Je nám veľkou cťou oznámiť Vám že Sylex sa zaradil medzi členov združenia I4DI (Innovations for Digital Infrastructure), kde bude stáť po boku členov ako Seagate a VNET.

Interiérový držiak MTP – LC modulu (FTTD)

Spoločnosť Sylex by Vám rada predstavila novinku medzi poskytovanými produktmi. Ide o výrobok z rady FTTD (Fiber to the Desk), teda výrobky určené pre koncového užívateľa priamo v mieste jeho pracoviska.

Sylex rozširuje svoju ponuku o nové POF optické prepojky

POF (Polymer optical fiber) káble majú jadro aj obal vyrobené z polyméru. Hlavnou výhodou polymérových vlákien je vysoká flexibilita (vyššia odolnosť voči ohybu s menším polomerom ohybu), je to lacné riešenie pre spájanie a prenosové technológie v porovnaní so skleným vláknom.

Recykluj to!

V našej firme sa snažíme stále častejšie pozerať aj na environmentálne dopady jej fungovania. Jedným z krokov, ktorým chceme eliminovať spotrebu papiera a tým aj produkovaného odpadu je zavedenie elektronického systému riadenia objednávok.

SYLEX Webinar: Opto-elektronické aktívne prvky a ich konektivita

Technologický vývoj posledných rokov umožňuje posunutie opto-elektronických aktívnych prvkov až na úroveň samotných integrovaných čipov. Privedenie dát optickým signálom pomocou optických vlákien až na úroveň čipu je jednou z najaktuálnejších výziev dizajnérov. Aký je súčasný stav týchto možností ? S akými optickými médiami sa uvažuje ? Na čo treba klásť dôraz pri výbere potenciálnych riešení. Zaregistrujte sa a pozrite si náš webinár, ktorí Vám zodpovie tieto otázky.

MMF or BIMMF alias legacy fibre vs. bend-insensitive fibre in master jumpers

As technology goes forward, some inventions replace others and the replaced inventions become legacy products. This also applies for fibre optics. More and more companies are using BIMMF (bend-insensitive multimode fibre) nowadays and it is harder and harder to buy regular MMF (multimode fibre) because it is a legacy product. This is something that shouldn’t matter, but it does.

Optické prepojky s Prizm® LightTurn® konektorom

SYLEX ponúka širokú škálu optických prepojok s Prizm® LightTurn® konektorom, ktorý slúži na prepojenie aktívnych komponentov na doske plošných spojov cez komponent mechanicko-optického rozhrania (MOI) alebo priamo na MiniPOD alebo MicroPOD moduly od firmy Broadcom.