Profil spoločnosti

SYLEX je stredne veľká spoločnosť založená v roku 1995, ktorá sa zaoberá výrobou špičkových opto-vláknových prepojovacích riešení a opto-vláknových senzorických/monitorovacích systémov na svetovej úrovni. S 250 zamestnancami a 7000 m2 výrobnej plochy obslúžime každý rok viac ako 200 klientov po celom svete. Spolupráce s univerzitami a výskumnými centrami zlepšujú naše výrobné schopnosti a zabezpečujú rýchly vývoj a začlenenie nových inovatívnych riešené. S našimi inžinierskymi a dizajnovými skúsenosťami, robustnými systémami kontroly kvality a efektívnymi výrobnými procesmi excelujeme v dodávaní rýchlych a efektívnych riešení na mieru, či už ide o malé objednávky alebo vysoko objemovú výrobu. Sme priateľský a prístupný tím s dobre zorganizovanou výrobnou prevádzkou, silnými procesmi kontroly kvality a veľkým potenciálom pre zväčšenie výroby. Naša neochvejná angažovanosť v poskytovaní výrobkov najvyššej kvality nás robí dôveryhodnou voľbou v odvetví. Sme pripravení Vám pomôcť pri riešení náročných požiadaviek.

Prepojovacie riešenia

SYLEX ako vedúci poskytovateľ prepojovacích optických riešení sa špecializuje na návrh a výrobu optických zostáv s rôznymi konektormi, vrátane štandardných jedno a viac vláknových konektorov, konektorov so šošovkami a špeciálnych konektorov určených pre rôzne aplikácie a trhy. Naše moderné produkty sú starostlivo navrhované a vyrábané pre odvetvia ako telekomunikácie, dátové komunikácie, elektronické systémy, priemysel, ťažké prostredie, obrana a letectvo.

Senzorické systémy

SYLEX ponúka automatizované monitorovacie riešenia založené na modernizovanej FBG technológii. Tieto systémy sa používajú na monitorovanie stavu infraštruktúry v mnohých odvetviach, ako sú stavebníctvo, geotechnika, námorná doprava, energetika, doprava, chemický priemysel, ropný a plynový priemysel alebo riadenie procesov.

Pridaná hodnota


­História