Din Rail Box


  • Din Rail Box je špeciálne navrhnutá kovová krabička, ktorá sa inštaluje na DIN lištu. Inštalácia prebieha bez dodatočných príprav a potreby použitia špeciálneho náradia. To umožňuje ľahkú integráciu a sprístupnenie optických vlákien v elektrických rozvádzačoch. Štyri vstupné káblové porty môžu byť osadené káblovými priechodkami s rozmermi PG11 alebo môžu byť zaslepené.

Špecifikácia výrobku
Teplotný rozsah
Kontrolované prostredie (0°C /+60°C)
Parametre
Rozmery
129 x 125 x 36 x mm
Materiál matná oceľ
Farba svetlošedá RAL7035
Kapacita 4,8 alebo 12 vlákien/konektorov
Káblový vstup 1x PG11, 3x PG11 skrutka
Optické parametre IL<0,25dB, RL>50dB (UPC), >60(APC), >30(MM)
detaily v sekcii pigtaily
Značenie Nálepka s jedinečným sériovým číslom.
Balenie
Každý výrobok v kartónovej krabici, bulk-pack vo veľkej kartónovej krabici.
Dokumenty
Objednávacie kódy
Popis
Objednávací kód
Din Rail BOX 04x SC/SPC Simplex SM Fully Loaded OS2 DRB-04-SC-S1
Din Rail BOX 04x SC/APC Simplex SM Fully Loaded OS2 DRB-04-SA-A2
Din Rail BOX 04x SC/PC Simplex MM Fully Loaded OM3 DRB-04-SC-34
Din Rail BOX 08x SC/SPC (04x SCD/SPC) SM Fully Loaded OS2 DRB-08-SC-S1
Din Rail BOX 08x SC/APC (04x SCD/SPC) SM Fully Loaded OS2 DRB-08-SA-A2
Din Rail BOX 08x SC/PC (04x SCD/PC) MM Fully Loaded OM3 DRB-08-SC-34
Din Rail BOX 12x SC/SPC (06x SCD/SPC) SM Fully Loaded OS2 DRB-12-SC-S1
Din Rail BOX 12x SC/APC (06x SCD/SPC) SM Fully Loaded OS2 DRB-12-SA-A2
Din Rail BOX 12x SC/PC (06x SCD/PC) MM Fully Loaded OM3 DRB-12-SC-34
Iné konfigurácie dostupné na vyžiadanie