O nás

Profil spoločnosti

SYLEX je stredne veľká spoločnosť založená v roku 1995, ktorá je svetovým výrobcom vysokokvalitných optických prepojovacích riešení a snímacích systémov. S 250 zamestnancami a 7 000 m2 pracovných priestorov ročne obslúžime viac ako 200 klientov na celom svete.

Naša spolupráca s univerzitami a výskumnými centrami naďalej zvyšuje naše výrobné kapacity a zabezpečuje našu pripravenosť rýchlo integrovať inovatívne nové výrobky pre našich klientov. Vďaka našim odborným znalostiam v oblasti inžinierstva a dizajnu, spoľahlivým systémom kontroly kvality a efektívnym výrobným procesom dokážeme rýchlo a efektívne dodávať riešenia na mieru, či už ide o kusovú zákazku alebo veľkosériovú výrobu.

Sme priateľský, ústretový tím s dobre organizovaným výrobným zariadením, silnými kvalitatívnymi procesmi a veľkým potenciálom na rozšírenie. Vďaka nášmu neochvejnému záväzku poskytovať výrobky najvyššej kvality sme dôveryhodnou voľbou v tomto odvetví. Uvítame možnosť prediskutovať aj vaše najnáročnejšie požiadavky. 

Prepojenia

Ako popredný poskytovateľ riešení na ukončovanie optických vlákien sa spoločnosť SYLEX špecializuje na navrhovanie a výrobu optických zostáv so širokou škálou konektorov vrátane štandardných jednovláknových a viacvláknových konektorov, konektorov so šošovkami a špeciálnych konektorov určených pre rôzne aplikácie a trhy. Naše špičkové produkty sú starostlivo navrhnuté a vyrobené tak, aby vyhovovali priemyselným odvetviam, ako sú telekomunikácie, dátová komunikácia, palubná optika, všeobecný priemysel, drsné prostredie, obrana a avionika.

Snímacie systémy

SYLEX ponúka automatizované monitorovacie riešenia založené na modernizovanej technológii FBG. Tieto systémy sa používajú na monitorovanie stavu konštrukcie a prevádzkových podmienok objektov infraštruktúry v mnohých priemyselných odvetviach, ako sú stavebníctvo, geotechnika, námorníctvo, energetika, doprava, chemický priemysel, ropný a plynárenský priemysel alebo riadenie procesov.

História

Spoločnosť Sylex bola založená

Spoločnosť Sylex bola založená ako spoločný podnik spoločnosti MOLEX International, Inc. a pána Dušana Synaka.

1995
Certifikácia ISO

Certifikácia EN ISO 9001:2000

2002
Rodinná spoločnosť

Od 1. januára 2004 sa SYLEX stal rodinnou spoločnosťou.

2004
Certifikácia ISO

Certifikácia podľa normy EN ISO 14001:2004

2008
Ochranná známka

Registrácia Sylex® ako ochrannej známky

2010
Vstup na trh so senzormi

Vstup na trh so senzormi a monitorovaním - Prenesené FBG

2011
Rozšírenie výrobných zariadení

Rozšírenie výrobných zariadení

2015
Rekonštrukcia a rozšírenie

Rekonštrukcia a rozšírenie výrobných priestorov na 7000m2

2022

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.