Prepojenia

1x12f MTP – 04x MDC 08-vlákno Duralino fanout

  • Rozdelenie paralelných optických liniek na “obyčajné” plne duplexné pripojenie si môže vyžadovať určité zručnosti a skúsený personál. Vďaka továrensky pripraveným ventilátorom MTP na MDC môžete požadované optické prepojenia vytvoriť v priebehu niekoľkých okamihov. Ako najmenší duplexný konektor sa MDC môže použiť na priame zapojenie prerušovacích vlákien do nového zariadenia Tx/Rx (QSFP-DD alebo SFP-DD).
  • K dispozícii sú aj produkty s konektormi MTP® PRO
  • K dispozícii je možnosť kábla OFNP
Zdieľať tento záznam
Rozsah teplôt
Vnútorné kontrolované prostredie (-10°C/+60°C)
Parametre kábla
Materiál bundy
LSZH
Konštrukcia kábla
Okrúhly dvojplášťový kábel

Vonkajší priemer
3,0/4,5 mm

Počet vlákien
12

Typ vlákna
SM OS2 alebo MMF OM3/OM4/OM5
Rozsah teplôt Prevádzka: -10°C až +70°C
Skladovanie: -25°C až +70°C
Inštalácia: -5°C až +50°C
CPR
Cca-s1a, d1, a2
Parametre konektora
MTP/MTP PRO SM / MM MDC Sr. SM/MM
Dodržiavanie predpisov
Americká norma CONEC
Telcordia GR-326
Farba puzdra
SM - zelená (APC)
MM - Aqua/Magenta/Lime Green
SM - modrá (PC)/zelená (APC)
MM - Aqua/Magenta/Lime Green
Farba topánky
Čierna Čierna
Poľský
Uhlové (APC) / Ploché MM (PC) Ploché SM (UPC) / uhlové (APC) / ploché MM (PC)
Vložné straty
(podľa IEC 61300-3-4 metóda B)
<0,35 dB
(@1310/1550nm a @850/1300nm)
<0,25 dB
(@850/1300 nm a @1310/1550 nm)
Straty spätného toku
(podľa IEC 61300-3-6)
>50 dB (APC) (@1310/1550 nm)
>20 dB (@850/1300 nm)
>50 dB (UPC) (@1310/1550 nm)
>60 dB (APC) (@1310/1550 nm)
>20 dB (@850/1300 nm)
Fanout
Materiál (karoséria / ostatné časti)
ABS* / kov
Priemer tela Duralino
15,5 mm

Hodnotenie IP
IP40

Identifikácia Štítok na sledovanie s jedinečným sériovým číslom na oboch koncoch káblovej súpravy.
Balenie
Každá zostava v zapečatenom PE vrecku, hromadné balenie v kartónovej krabici.

* Voliteľné kovové telo Fanout

Popis
Číslo partnera/objednávkový kód
1x12f MTP(F) - 08x MDC/UPC 2,0 mm 08-vláknový OS2 Duralino fanout F089-FV2-xxx-Q
1x12f MTP(M) - 08x MDC/UPC 2,0 mm 08-vláknový OS2 Duralino fanout F089-MV2-xxx-Q
1x12f MTP(F) - 08x MDC/PC 2,0 mm 08-vlákno OM3 Duralino fanout F083-FV2-xxx-Q
1x12f MTP(M) - 08x MDC/PC 2,0 mm 08-vlákno OM3 Duralino fanout F083-MV2-xxx-Q
1x12f MTP(F) - 08x MDC/PC 2,0 mm 08-vlákno OM4 Duralino fanout F084-FV2-xxx-Q
1x12f MTP(M) - 08x MDC/PC 2,0 mm 08-vlákno OM4 Duralino fanout F084-MV2-xxx-Q
1x12f MTP(F) - 08x MDC/PC 2,0 mm 08-vláknový OM5 Duralino fanout F085-FV2-xxx-Q
1x12f MTP(M) - 08x MDC/PC 2,0 mm 08-vlákno OM5 Duralino fanout F085-MV2-xxx-Q
* k dispozícii aj s konektorom MTP PRO. Viac informácií nájdete na výkrese.

Súvisiace produkty

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.