Prepojenia

1x24f MTP na 1x24F MTP 24-vláknový prepojovací kábel

  • Patch káble MTP s tenkým flexibilným 24-vláknovým káblom a viacvláknovým 24-vláknovým konektorom MTP® poskytujú ideálne riešenie na krížové prepájanie v rámci siete DataCenter. Okrúhly tenký 3,8 mm kábel optimalizuje prúdenie vzduchu v DataCentre a znižuje objem kábla pri inštalácii.
  • Voliteľný konektor MTP® PRO.
Zdieľať tento záznam
Rozsah teplôt
Vnútorné kontrolované prostredie (-10°C/+60°C)
Parametre kábla
Materiál bundy
LSZH
Konštrukcia kábla
Okrúhly kábel

Vonkajší priemer
3,8 mm

Počet vlákien
24

Typ vlákna
SM OS2 alebo MMF OM3/OM4/OM5
Rozsah teplôt Prevádzka: -10°C až +70°C
Skladovanie: -25°C až +70°C
Inštalácia: -5°C až +50°C
CPR
Cca-s1a, d1, a1
B2ca-s1a, d1, a1
Parametre konektora
MTP/MTP PRO SM MTP/MTP PRO MM
Dodržiavanie predpisov
Americká norma CONEC
Americká norma CONEC
Farba puzdra
Zelená
Aqua/Magenta/Lime Green
Farba topánky
Čierna Čierna
Poľský
Uhlové (APC) Ploché (PC)
Vložné straty
(podľa IEC 61300-3-4 metóda B)
<0,35 dB
(@1310/1550nm)
<0,35 dB
(@850/1300 nm)
Straty spätného toku
(podľa IEC 61300-3-6)
>50 dB
(@1310/1550nm)
>20 dB
(@850/1300 nm)
Identifikácia Štítok na sledovanie s jedinečným sériovým číslom na oboch koncoch káblovej súpravy.
Balenie
Každá zostava v zapečatenom PE vrecku, hromadné balenie v kartónovej krabici. Dlhšie dĺžky navinuté na kartónovej/drevenej cievke.
Popis
Číslo partnera/objednávkový kód
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita A
P249-GGA-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita C
P249-GGC-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita X
P249-GGX-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita A
P243-GGA-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita B
P243-GGB-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita C
P243-GGC-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita X
P243-GGX-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita A
P244-GGA-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita B
P244-GGB-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita C
P244-GGC-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(F) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita X
P244-GGX-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita A
P249-GNA-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita C
P249-GNC-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita X
P249-GNX-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita A
P243-GNA-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita B
P243-GNB-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita C
P243-GNC-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita X
P243-GNX-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita A
P244-GNA-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita B
P244-GNB-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita C
P244-GNC-XXX
1x24f MTP(F) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita X
P244-GNX-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita A
P249-NNA-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita C
P249-NNC-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OS2, polarita X
P249-NNX-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita A
P243-NNA-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita B
P243-NNB-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita C
P243-NNC-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM3, polarita X
P243-NNX-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita A
P244-NNA-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita B
P244-NNB-XXX
1x24f MTP(M) na 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita C
P244-NNC-XXX
1x24f MTP(M) Fto 1x24f MTP(M) 24-vláknový prepojovací kábel OM4, polarita X
P244-NNX-XXX
* k dispozícii aj s konektorom MTP PRO. Viac informácií nájdete na výkrese.

Súvisiace produkty

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.