Prepojenia

2xPRIZM LT-MTP 24F OM3 holá páska

PRIZM® LightTurn® je navrhnutý ako miniatúrny odpojiteľný konektor pre vysokorýchlostné moduly Avago MicroPOD a MiniPOD na doske alebo na priamu montáž na dosku plošných spojov pomocou mechanicko-optického rozhrania (MOI). V kombinácii so štandardnými konektormi MTP je vhodný na širokú škálu aplikácií, napríklad na použitie v transceiveroch, paralelnej optike a superpočítačoch.

Zdieľať tento záznam

[av_layout_row border=”” min_height_percent=”” min_height=”0″ color=”main_color” mobile=”av-flex-cells” id=”#product” av_element_hidden_in_editor=”0″ mobile_breaking=”” av_uid=”av-umtjd”]
[av_cell_one_half av_uid=”av-lpfbl”]

[av_one_full first min_height=”” vertical_alignment=”av-align-top” space=”” margin=”0px” margin_sync=”true” link=”” linktarget=”” link_hover=”” padding=”0px” padding_sync=”true” border=”” border_color=”#e5e5e5″ radius=”0px” radius_sync=”true” background=”bg_color” background_color=”” background_gradient_color1=”” background_gradient_color2=”” background_gradient_direction=”vertical” src=”” attachment=”” attachment_size=”” background_position=”top left” background_repeat=”no-repeat” animation=”” mobile_breaking=”” mobile_display=”” av_uid=”av-qfclt”]

[av_gallery ids=”717,721,719″ style=”big_thumb” preview_size=”no scaling” crop_big_preview_thumbnail=”avia-gallery-big-crop-thumb” thumb_size=”portfolio” columns=”5″ imagelink=”lightbox” lazyload=”deactivate_avia_lazyload” av_uid=”av-jktq8kwl” admin_preview_bg=””]

[/av_one_full][/av_cell_one_half][av_cell_one_half vertical_align=”top” padding=”30px” background=”bg_color” background_color=”” background_gradient_color1=”” background_gradient_color2=”” background_gradient_direction=”vertical” src=”” background_attachment=”scroll” background_position=”top left” background_repeat=”no-repeat” link=”” linktarget=”” link_hover=”” mobile_display=”” av_uid=”av-cyz3t”]

[av_table purpose=”tabular” pricing_table_design=”avia_pricing_default” pricing_hidden_cells=”” caption=”” responsive_styling=”avia_responsive_table” av_uid=”av-m5zl” custom_class=””]
[av_row row_style=”” av_uid=”av-oh4gk”][av_cell col_style=”avia-center-col” av_uid=”av-iwdlw”] Datasheet[/av_cell][av_cell col_style=”avia-center-col” av_uid=”av-de0ek”] Kreslenie[/av_cell][/av_row]
[/av_table]

[av_one_full first min_height=”” vertical_alignment=”” space=”” custom_margin=”” margin=”0px” link=”” linktarget=”” link_hover=”” padding=”0px” border=”” border_color=”” radius=”0px” background=”bg_color” background_color=”” background_gradient_color1=”” background_gradient_color2=”” background_gradient_direction=”vertical” src=”” background_position=”top left” background_repeat=”no-repeat” animation=”” mobile_breaking=”” mobile_display=”” av_uid=”av-im5x5″]

[av_textblock size=”” font_color=”” color=”” av-medium-font-size=”” av-small-font-size=”” av-mini-font-size=”” av_uid=”av-jks8ksus” custom_class=”” admin_preview_bg=””]

  • PRIZM® LightTurn® je navrhnutý ako miniatúrny odpojiteľný konektor pre vysokorýchlostné moduly Avago MicroPOD a MiniPOD na doske alebo na priamu montáž na dosku plošných spojov pomocou mechanicko-optického rozhrania (MOI). V kombinácii so štandardnými konektormi MTP je vhodný na širokú škálu aplikácií, napríklad na použitie v transceiveroch, paralelnej optike a superpočítačoch.

[/av_textblock]

[av_social_share title=”Zdieľať tento záznam” style=”” buttons=”” share_facebook=”” share_twitter=”” share_pinterest=”” share_gplus=”” share_reddit=”” share_linkedin=”” share_tumblr=”” share_vk=”” share_mail=”” av-desktop-hide=”” av-medium-hide=”” av-small-hide=”” av-mini-hide=”” av_uid=”av-8fnvo”]

[/av_one_full][/av_cell_one_half]
[/av_layout_row]

[av_layout_row border=”” min_height_percent=”” min_height=”0″ color=”main_color” mobile=”av-flex-cells” id=”” av_element_hidden_in_editor=”0″ mobile_breaking=”” av_uid=”av-umtjd”]

[av_cell_one_full av_uid=”av-lpfbl”]

[av_one_full first min_height=”” vertical_alignment=”” space=”” custom_margin=”” margin=”0px” link=”” linktarget=”” link_hover=”” padding=”0px” border=”” border_color=”” radius=”0px” background=”bg_color” background_color=”” background_gradient_color1=”” background_gradient_color2=”” background_gradient_direction=”vertical” src=”” background_position=”top left” background_repeat=”no-repeat” animation=”” mobile_breaking=”” mobile_display=”” av_uid=”av-im5x5″]

[av_tab_container position=”top_tab” boxed=”border_tabs” initial=”1″ av_uid=”av-jksb4gln” custom_class=””]
[av_tab title=”Špecifikácie produktu” icon_select=”no” icon=”ue800″ font=”entypo-fontello”]

Rozsah teplôt
Kontrolované prostredie (-10°C/+60°C)
Parametre kábla
Materiál bundy
NEUPLATŇUJE SA
Konštrukcia kábla
Holá stuha

Vonkajší priemer
približne. 3,2 mm x 0,35 mm

Počet vlákien
24

Typ vlákna
MMF OM3
Rozsah teplôt
Prevádzka: -20°C až +70°C
Skladovanie: -20°C až +55°C
Inštalácia: -20°C až +55°C
Parametre konektora
PRIZM LT MTP
Dodržiavanie predpisov
Americká norma CONEC
Americká norma CONEC
Farba puzdra
NEUPLATŇUJE SA
Aqua
Farba topánky
NEUPLATŇUJE SA NEUPLATŇUJE SA
Poľský
NEUPLATŇUJE SA Ploché (PC)
Vložné straty (@850 nm)
<2,0 dB
<0,6dB/<0,35dB
Spätná strata (@850 nm)
>20 dB
>20 dB
Identifikácia Označenie puzdra s jedinečným sériovým číslom.
Balenie
Každá zostava v antistatickom vrecku, hromadné balenie v kartónovej krabici.

[/av_tab]
[av_tab title=”Dokumenty” icon_select=”no” icon=”ue800″ font=”entypo-fontello” av_uid=”av-bp5tg”]
Karta výrobku

Kreslenie výrobku

Špecifikácia balenia
[/av_tab]
[av_tab title=”Čísla partnerov/objednávacie kódy” icon_select=”no” icon=”ue800″ font=”entypo-fontello” av_uid=”av-7fp4k”]

Popis
Číslo partnera/objednávkový kód
2xPRIZM LT-MTP(female) 24-vláknový štandard
1-500-610-240-680/G1/XXXX
2xPRIZM LT-MTP(samec) 24-vláknový štandard
1-500-620-240-680/G2/XXXX
2xPRIZM LT-MTP(female) 24 vlákien s nízkymi stratami
1-500-610-240-680/G3/XXXX
2xPRIZM LT-MTP(samec) 24 vlákien s nízkymi stratami
1-500-620-240-680/G4/XXXX
2xPRIZM LT so zníženou výškou – MTP(female) 24-vláknový štandard
1-500-610-240-680/G5/XXXX
2xPRIZM LT so zníženou výškou-MTP(samec) 24-vláknový štandard
1-500-620-240-680/G6/XXXX
2xPRIZM LT so zníženou výškou – MTP(female) 24 vlákien s nízkymi stratami
1-500-610-240-680/G7/XXXX
2xPRIZM LT so zníženou výškou – MTP(samec) 24 vlákien s nízkymi stratami
1-500-620-240-680/G8/XXXX
2xPRIZM LT nízkoprofilový MTP(female) 24-vláknový štandard
1-520-610-240-680/G1/XXXX
2xPRIZM LT nízkoprofilový MTP(samec) 24-vláknový štandard
1-520-620-240-680/G2/XXXX
2xPRIZM LT low profile-MTP(female) 24 vlákien s nízkymi stratami
1-520-610-240-680/G3/XXXX
2xPRIZM LT nízky profil-MTP(samec) 24 vlákien s nízkymi stratami
1-520-620-240-680/G4/XXXX

[/av_tab]
[/av_tab_container]

[/av_one_full][/av_cell_one_full][/av_layout_row][av_layout_row border=”” min_height_percent=”” min_height=”0″ color=”main_color” mobile=”av-flex-cells” id=”” av_element_hidden_in_editor=”0″ mobile_breaking=”” av_uid=”av-umtjd”]
[av_cell_one_full av_uid=”av-lpfbl”]

[av_one_full first min_height=”” vertical_alignment=”” space=”” custom_margin=”” margin=”0px” link=”” linktarget=”” link_hover=”” padding=”0px” border=”” border_color=”” radius=”0px” background=”bg_color” background_color=”” background_gradient_color1=”” background_gradient_color2=”” background_gradient_direction=”vertical” src=”” background_position=”top left” background_repeat=”no-repeat” animation=”” mobile_breaking=”” mobile_display=”” av_uid=”av-im5x5″]

[av_product_upsells display=”upsells” count=”4″ wc_prod_visible=”” av_uid=”av-jm545ies” custom_class=””]

[/av_one_full][/av_cell_one_full]
[/av_layout_row]

Súvisiace produkty

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.