Prepojenia

01x MXC – 01x MXC 32F ROUND JUMPER

  • Káblové zostavy s konektormi MXC využívajú technológiu optického prepojenia, ktorú prijalo konzorcium Open Compute a ktorá je zameraná na prepojenie vysokopásmových dátových centier. Rozšírená lúčová objímka PRIZM MT použitá v konektore MXC poskytuje vyššiu odolnosť voči znečisteniu prachom a nečistotami. Káble MXC na MXC sú určené na širokopásmové spojenia na krátke vzdialenosti v rámci racku alebo rozvádzača.
  • Okrúhly kábel s 32 vláknami je na oboch stranách ukončený konektormi MXC, ktoré sú vybavené základným typom koncoviek PRIZM® MT s dvoma radmi šošoviek. Koncovky PRIZM® MT výrazne znižujú citlivosť na nečistoty a konektory MXC zaberajú menej miesta v porovnaní so štandardnými konektormi MPO/MTP. Vďaka nižšej sile pružiny je táto zostava vhodná pre aplikácie, ktoré vyžadujú opakované párovanie konektorov. Okrúhla štruktúra kábla dodáva zostave dostatočnú flexibilitu.
Zdieľať tento záznam
Rozsah teplôt
Vnútorné kontrolované prostredie (-10°C/+60°C)
Parametre kábla
Materiál bundy
LSZH
Konštrukcia kábla
Okrúhly kábel

Vonkajší priemer
3,8 mm

Počet vlákien
32

Typ vlákna
MMF OM3/OM4
Rozsah teplôt
prevádzka: -20°C až +70°C
skladovanie: -40°C až +70°C
inštalácia: -20°C až +60°C
Parametre konektora
MXC
Dodržiavanie predpisov
Americká norma CONEC
Farba puzdra
Aqua
Farba topánky
Čierna
Poľský
NEUPLATŇUJE SA
Vložné straty
(podľa IEC 61300-3-4 metóda B)
<0,8 dB (@850 nm)
Straty spätného toku
(podľa IEC 61300-3-6)
>25 dB (@850 nm)
Identifikácia Označenie objímky s jedinečným sériovým číslom na oboch koncoch káblovej súpravy.
Balenie
Každá zostava v zapečatenom PE vrecku, hromadné balenie v kartónovej krabici. Dlhšie dĺžky navinuté na kartónovej/drevenej cievke.
Popis
Číslo partnera/objednávkový kód
01x MXC PLUG - 01x MXC PLUG 32F OM3 JUMPER TYP A
B323-QQX-xxx-3A
01x MXC PLUG - 01x MXC PLUG 32F OM3 JUMPER TYP B
B323-QQX-xxx-3B
01x MXC PLUG - 01x MXC PLUG 32F OM4 JUMPER TYP A
B324-QQX-xxx-3A
01x MXC PLUG - 01x MXC PLUG 32F OM4 JUMPER TYP B
B324-QQX-xxx-3B
* k dispozícii aj s konektorom MXC PLUG PROTRUDED. Viac informácií nájdete na výkrese.

Súvisiace produkty

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.