Trhy

Datacom

Naše produkty Datacom

  • Prepojovací modul MMC slúži ako základný komponent pre pokročilé hyperškálové systémy a systémy umelej inteligencie, najmä tie, ktoré využívajú klastre dátových centier s kapacitou nad 800 G. Medzi pozoruhodné vlastnosti konektora MMC patrí výhoda zavádzania DirectConec™ push-pull a jeho kompaktný dizajn. Tento mostík, ktorý je k dispozícii v konfiguráciách s počtom vlákien 1×16 a 2×12 a podporuje jednovidové (OS2) aj viacvidové (OM3, OM4) možnosti, spĺňa požiadavky na vysoký počet vlákien vo veľmi malých formách (VSFF).

 

 

  • Kmeňový kábel MTP 12×12 ponúka prepojenie s najväčšou dostupnou šírkou pásma s káblom s priemerom menším ako 9 mm. Znižuje objem kábla, obsahuje stredový FRP prvok a optimalizuje prúdenie vzduchu v DataCentre, čo je najlepšia voľba pre rýchlo nasaditeľnú chrbticovú kabeláž.
  • Voliteľný konektor MTP® PRO
  • MTP 16F Loopback sa používa na testovanie portov vysielača MTP 16F vytvorením slučky signálu z vysielača do prijímača v rámci jedného konektora MPO/MTP. Tvorí optické spojenie, ktoré umožňuje testovanie optickej siete po segmentoch. Využitie spätnej slučky MTP 16F poskytuje nákladovo efektívny spôsob hodnotenia portov MTP 16F počas validácie výskumu a vývoja, diagnostiky a testovania produktov.
  • Špeciálny modul VERTEX veľkosti Plug & Play pre 24 pripojení sa používa ako rozdeľovací bod z 2 chrbticových MTP káblov na 24x LC port v DataCentre. Tento modul môže trojnásobne zvýšiť kapacitu pozície 1U v racku, ak sa používa spolu s patch panelom VERTEX 1U 19″.
  • Patchovací modul LC je navrhnutý na priame prepojenie chrbticových káblov LC s ďalšími predlžovacími káblami LC. Tento modul môže trojnásobne zvýšiť kapacitu pozície 1U v racku, ak sa používa spolu s patch panelom VERTEX 1U 19″.
  • Spájkovací modul LC je určený na priame spájanie chrbticových káblov do pigtailov LC ukončených na 250um vláknach, ktoré sú predinštalované v spájkovacom module LC. Tento modul môže trojnásobne zvýšiť kapacitu pozície 1U v racku, ak sa používa spolu s patch panelom VERTEX 1U 19″.

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.