Prepojenia

STACKABLE Shuffle Cross-Connect

  • Modulárny prístup pre aplikácie s vysokou hustotou vlákien, kde je potrebné nakonfigurovať niekoľko stoviek vlákien, aby sa zmestili do architektúry zákazníka. Odpoveď na náročné a komplexné požiadavky na smerovanie pri návrhu a architektúre palubnej dosky a karty.
Zdieľať tento záznam
Rozsah teplôt
Kontrolované prostredie (-10°C/+60°C)
Parametre kábla
Materiál bundy
OFNG-LS
Konštrukcia kábla
Holá stuha

Vonkajší priemer
2 mm

Počet vlákien
144

Typ vlákna
MMF OM3
Parametre konektora
PRIZM LT MXC
Dodržiavanie predpisov
Americká norma CONEC
Americká norma CONEC
Farba puzdra
Čierna
Aqua
Farba topánky
Čierna NEUPLATŇUJE SA
Poľský
NEUPLATŇUJE SA NEUPLATŇUJE SA
Vložné straty (@850 nm)
<3,7 dB na kanál
<3,7 dB na kanál
Identifikácia Štítok s jedinečným sériovým číslom.
Balenie
Každá zostava v antistatickom vrecku, hromadné balenie v kartónovej krabici.
Popis
Číslo partnera/objednávkový kód
12x MXC(R) - 12x PRIZM LT 144F OM3 Shuffle Cross-Connect
SCC-MXCR-PLT-144-53

Súvisiace produkty

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.