Novinky

Nové balenie SYLEX pre 1U patch panely

Aby bol výrobok čo najlepší, vyžaduje si rovnako účinný obal. Spoločnosť SYLEX vyvinula nový obal pre jeden zo svojich najpredávanejších produktov – 19″ patch panely 1U. Vďaka tomuto novému silnému a pevnému obalu z kartónu sú patch panely dobre chránené pred pádom alebo rozdrvením, pred vibráciami a možným poškodením počas prepravy.

Nové balenie patch panela, ktoré spoločnosť SYLEX uvedie na trh v 2. štvrťroku 2015, je dobre navrhnuté tak, aby sa doň dalo umiestniť štandardný 1U 19″ patch panely (používané najmä na spájanie pigtailov na chrbticových kábloch), ako aj 1U 19″ patch panely používané ako súčasť systému SYLEX MTP panelového systému. Primárna (distribučná) kartónová škatuľa bezpečne pojme a uskladní štandardné patch panely v rôznych kombináciách produktov, napríklad len telo patch panelu, patch panel zostavený len s prednými a zadnými doskami bez adaptérov, ako aj plne naložené patch panely s adaptérmi, pigtailmi, spojovacími kazetami a káblovými priechodkami nainštalovanými v zadných vstupoch. Patch panel systému MTP panelov SYLEX môže byť zabalený a dodaný ako prázdny patch panel alebo patch panel so zostavenými kazetami MTP-LC alebo adaptérovými doskami MTP.

Základná škatuľa je jasne biela, aby sa zdôraznila kvalita výrobku a čisté prostredie, ktoré je základom úspešnej inštalácie optických vlákien. Hlavný (skladový) kartón slúži ako prepravný a skladový obal a jeho kapacita je päť základných kartónov. S vonkajšími rozmermi 600x400x300 mm sa dokonale hodí na europalety, takže počas prepravy a skladovania sa dá využiť maximum dostupného priestoru.

Každý vie, že v dnešnej dobe je obal výrobku dôležitý. Naša spoločnosť sa zaviazala prinášať zákazníkom nielen výrobky najvyššej kvality, ale aj najlepšie obaly. Pri navrhovaní obalov zohľadňujeme nielen vysokú kvalitu, ale aj atraktívny dizajn, náklady a environmentálne aspekty.

Oznámenie o zmene produktu pre balenie 1U 19″ panelov bude čoskoro spustené a náš predajný tím bude kontaktovať všetkých zákazníkov s podrobnejšími informáciami.

Výhody:

 • Zlepšená ochrana proti rozdrveniu
 • Možnosť umiestnenia všetkých 1U 19″ patch panelov:
  • Len telo patch panelu
  • Patch panel s predným miestom a zadnými doskami
  • Patch panel s adaptérmi (a pigtailmi) a káblovými priechodkami
  • Patch panel s modulmi MTP a adaptérovými doskami
  • Rozmery pre ideálne skladovanie v sklade a nakladanie na europaletu

 

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.