Novinky

Predstavujeme riešenia založené na MIL-DTL-38999 série III

S cieľom pokryť dopyt v oblasti špeciálnych trhových aplikácií spoločnosť SYLEX rozšírila svoje portfólio o riešenia typu MIL-PRF-29504. Výrobky založené na tejto konektivite poskytujú vynikajúcu mechanickú a optickú funkčnosť v náročných podmienkach, ako sú námorné letecké systémy, avionika, lietadlá a pozemná taktika.

Dva typy špičkových koncoviek na báze zirkónovej ferulky – PIN (M29504/04) a SOCKET (M29504/05) – vo veľkosti 16 sú hlavnými stavebnými prvkami radu optických konektorov typu MIL-DTL-38999 série III. Koncovky sú k dispozícii v rôznych variantoch vhodných pre jednovidové, viacvidové a vlákna s veľkým priemerom jadra až do 500 um. Použitím rôznych veľkostí plášťa (11 až 25) s počtom dutín (2 až 37) z rôznych typov materiálov (kompozit, nehrdzavejúca oceľ, pokovovaný hliník) možno dosiahnuť širokú škálu konečných aplikácií.

Vďaka nášmu špecializovanému procesu ukončovania, leštenia a kontroly môžeme zaručiť vynikajúce optické parametre pre náročné aplikácie vyžadované normou MIL-DTL-38999, kde je nevyhnutné trvanlivé a spoľahlivé pripojenie optických vlákien.

Ďalšie informácie nájdete na našej webovej stránke alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu.

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.