Novinky

Vlákno do antény (FTTA)

Stále hľadáte spoľahlivé komponenty siete 5G? Ak potrebujete prepojiť jednotku základného pásma (BBU) so vzdialenými rádiovými hlavicami (RRH) prostredníctvom optických vlákien, ste na správnom mieste. Riešenie FTTA od spoločnosti Sylex poskytuje kompletné vybavenie, ktoré umožňuje vybudovať bezpečnú optickú sieť medzi BBU a vežovými RRH. Naše riešenie pozostáva z odolných plastových boxov s vysokým stupňom krytia IP, vonkajšieho podávača a prívodných káblov s množstvom príslušenstva.

Distribučný box FTTA

Môžete si vybrať z 3 vonkajších rozvádzačov so 6, 12 alebo 24 LCD adaptérmi, ktoré podporujú až 24 RRH. Navrhnutá konštrukcia poskytuje ochranu proti vniknutiu IP65 a odolnosť proti nárazu IK10, aby boli vaše kritické sieťové pripojenia v bezpečí. Náš výber boxov umožňuje ideálne distribučné riešenie pre vonkajšie aplikácie 5G/FTTA montované na stĺpy.

Prívodný kábel FTTA

Tri vyhotovenia prívodného kábla ponúkajú časom overené robustné ventilátory s 1,6 mm rúrkami, ktoré šetria miesto. Prívodné káble sa dodávajú vo verziách s 12, 24 a 48 vláknami a ich dĺžku je možné prispôsobiť v rozmedzí od 20 do 150 m. Oba konce kábla sú z výroby zakončené konektormi LC s krátkou obuvou na jednoduchšie vedenie.

Káble FTTA Drop

Okrem prívodného kábla si riešenia FTTA vyžadujú aj prívodné káble. Môžeme poskytnúť vonkajšie jednovidové káble necitlivé na ohyb s továrenským ukončením IP LCD na jednom konci a LC/LCD na druhom konci. Štandardná dĺžka kábla je 3 a 5 m, ale k dispozícii sú aj dĺžky špecifikované zákazníkom.

Príslušenstvo

Svoju rozvodnú skriňu FTTA môžete vybaviť systémom priechodiek pre káble s vonkajším priemerom 3-8 mm, držiakom káblovej rezervy a rýchloupínacími hadicovými svorkami z nehrdzavejúcej ocele.

Výhody:

  • Orientácia na budúcnosť
  • Kompletné riešenie
  • Odolný box a káble
  • Predkončené vonkajšie káble

Objednávacie kódy, dátové listy a podrobnosti o produkte nájdete
tu

Rozvodná skriňa FTTA M

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.