Novinky

Jednoduchá zmena polarity a pohlavia

Napriek precíznej plánovacej práci projektantov siete sa môže ukázať, že je potrebné zmeniť pohlavie konektorov MPO v teréne z mužského na ženské a naopak. Môže sa tiež stať, že na oživenie siete je potrebná nielen zmena pohlavia, ale aj zmena polarity z A na B.

To všetko je teraz možné vďaka novej generácii viacvláknového konektora MTP® známeho ako MTP® PRO. Tento nový konektor, navrhnutý americkou spoločnosťou Conec, je teraz dostupný na sklade spoločnosti Sylex v slušnom objeme spolu s poľným nástrojom MTP® PRO, ktorý je potrebný na zmenu polarity alebo pohlavia. Veľkou výhodou tohto nástroja je, že aj nekvalifikovaný a nevyškolený technik môže ľahko zvládnuť zmenu polarity a pohlavia priamo v teréne za minútu bez toho, aby musel odstrániť kryt konektora, odhaliť vlákna alebo vykonať inú demontáž konektora. Stačí len zasunúť konektor MTP® PRO do jedného z dvoch portov nástroja v závislosti od toho, či sa vyžaduje zmena pohlavia alebo polarity.

Okrem týchto možností ponúka tento nový typ konektora mnoho ďalších funkcií. Napríklad konštrukcia puzdra s robustným zasúvaním a vysúvaním push-pull, ako aj materiál a geometria puzdra, ktoré pomáhajú znižovať množstvo nečistôt pri záplatovaní. To všetko je založené na dobre známej technológii konektorov MTP®. Ako nástroj a nové konektory fungujú, sa dozviete z tejto prezentácie video.

Ďalšie informácie nájdete na našej webovej stránke alebo kontaktujte svojhoobchodného zástupcu na adrese .

MTP_PRO

For more information, visit our webpage or contact your sales representative.

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.