Novinky

Rozšírená certifikácia MXC®

Spoločnosť Sylex s hrdosťou oznamuje, že rozšírila svoju certifikáciu MXC® o ukončenie výroby štvorriadkových kovaní PRIZM® MT, čím skompletizovala ponuku kompletného sortimentu kovaní so šošovkami od spoločnosti US Conec.

Konektor MXC® je nový priestorovo úsporný konektor optimalizovaný pre nové šošovkové rozšírené lúče PRIZM® MT. Konektor MXC je určený pre aplikácie s vysokou hustotou, pretože jeho plocha PCB je o 59 % menšia a v porovnaní s tradičnými konektormi MPO/MTP má o 40 % menšiu plochu čelnej dosky. Pozostáva z menšieho počtu komponentov a nepotrebuje tradičný adaptér, pretože jednodielna zásuvka sa stáva súčasťou interného mostíka MXC. Konektor MXC využíva menšiu silu pružiny (∼2,5N oproti 10-20N), vďaka čomu je vhodným riešením pre riešenia backplane a aplikácie, ktoré vyžadujú viacnásobné párovanie.

Šošovkovaná kľučka PRIZM® MT je v porovnaní s tradičnými kľučkami MT citlivejšia na nečistoty. Má rovnakú veľkosť ako tradičná MT koncovka a jej kapacita dosahuje až 64 vlákien – štyri rady po 16 vlákien. Takáto vysoká hustota bez požiadavky na fyzický kontakt počas párovania je vhodným riešením pre aplikácie s veľmi vysokou hustotou signálu, ako sú napríklad výkonné počítače a vláknové prepínače s vysokou hustotou.

 

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.