Novinky

Sylex rozširuje svoje portfólio o nové produkty na báze POF

V polymérových optických vláknach (POF) sú jadro aj plášť vlákna vyrobené z polymérov. Kľúčovými výhodami polymérnych optických vlákien sú vysoká flexibilita (vysoká odolnosť proti striedavému ohybu s menšími polomermi ohybu), ako aj nízkonákladové riešenie v spojovacej a prenosovej technológii v porovnaní so sklenenými optickými vláknami.

Okrem toho má tento typ vlákna všetky hlavné výhody optického káblového pripojenia: sú odolné voči elektromagnetickej kompatibilite, jasnému galvanickému oddeleniu, vode a vlhkosti, nemajú presluchy a majú nízku hmotnosť. POF sa už dá použiť na premostenie vzdialeností do 70 metrov, čo je bežne dostatočné pre priemyselné prostredie a menšie kancelárske aj domáce siete. Výberom vhodných aktívnych komponentov je možné pokryť vzdialenosť až 150 metrov a výrobky sú napájané lacnými 650 nm LED zdrojmi. Tieto káble odolávajú teplotám od -55 °C do +105 °C. Sylex ukončuje káble UL s IL (Insertion Loss) < 2,8 dB.

Produkty POF sú ideálnym riešením pre domáce a priemyselné siete, automobilový priemysel, priemyselnú automatizáciu, robotiku, senzory a prenos dát na kratšie vzdialenosti (<100 m).

Spoločnosť Sylex ponúka simplexné aj duplexné verzie káblov POF ukončených rôznymi typmi konektorov HFBR s plnou flexibilitou konštrukcie pri splnení potrieb zákazníka. K dispozícii sú rôzne štruktúry káblov.

Join our Mailing list!

Get all latest news, exclusive product release and company updates.

Pripojte sa k nášmu mailing listu!

Získajte všetky najnovšie správy, exkluzívne vydania produktov a aktualizácie spoločnosti.